Apie mus

Šviečiantys reklaminiai stendai yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių reklamos formų ir puikus sprendimas tiems, kas ieško originalių ir efektyvių sprendimų. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti aukštos kokybės produktus, patenkinti net ir išrankiausius lūkesčius. Visos mūsų siūlomos parodų sistemos pasižymi novatoriškais sprendimais ir kruopščiu dizainu, atitinkančiu drąsiausias vizijas. Nuolat atnaujiname kataloge rasite tiek pačias naujausias konstrukcijas, tiek ir jau laiko patikrintus sprendimus, plačiai pritaikomus reklamoje.

Kodėl mes?

Mes turime patirties dirbdami su didžiaisiais prekiniais ženklais Lietuvoje. Mūsų grafikos dizainerių komanda yra pasiruošusi įgyvendinti Jūsų sumanymus, patarti ir greitai bei profesionaliai pasirūpinti, kad reklama būtų efektyvi.

Padėsime išsirinkti optimaliausią reklamos stendą, pasirūpinsime jo gamyba, mielai atvyksime ir sumontuosime Jūsų erdvėse.

Įgyvendinsime Jūsų idėjas

Ši reklamos forma išsiskiria savo mobilumu ir lengvu surinkimu. Bene didžiausias privalumas – greitai ir lengvai keičiama spauda. Turėdami stendo rėmus, kurie gali būti vienpusiai arba dvipusiai, pagal savo ar kliento pageidavimus galėsite keisti reklamas, skleisti vis kitą dėmesį patraukiančią žinią.

Mūsų siūlomi šviečiantys reklaminiai stendai gali būti pastatomi arba pakabinami. Siūlome įsigyti savo arba išsinuomoti iš mūsų.

Pristatome aukštos kokybės produktus, patenkinančius net ir išrankiausius lūkesčius. Visi mūsų siūlomi stendai ir parodų sistemos pasižymi novatoriškais sprendimais ir kruopščiu dizainu, atitinkančiu drąsiausias vizijas.

Nuolat atnaujiname kataloge rasite tiek pačias naujausias konstrukcijas, tiek ir jau laiko patikrintus sprendimus, plačiai pritaikomus reklamoje.

Įgyvendinsime Jūsų idėjas

KATALOGAS

Mūsų siūlomi šviečiantys reklaminiai stendai gali būti pastatomi arba pakabinami. Siūlome įsigyti savo arba išsinuomoti iš mūsų.

Instagram


@ tilis_reklamos_sistemos

#TILIS

Instagram has returned invalid data.