D.U.K.

Apie paslaugas ir produktus

Ar galima reklamos stendus įrengti lauke?

Mes siūlome šviečiančius stendus, kurie yra skirti laukui. Didelis jų privalumas tas, kad paveikslas yra lengvai keičiamas. Jie tvirti ir itin atsparūs aplinkos poveikiui.

Jei pageidaujate, mes galime suderinti visus reikiamus išorės reklamos dokumentus bei pasirūpinti stendo sumontavimu ir priežiūra.

Kiek kainuoja reklaminis stendas?

Reklaminio stendo kaina skaičiuojama individualiai, o tam reikia žinoti bent preliminarius stendo matmenis, ar reikalingas apšvietimas ir pan.

Ar galima išsinuomoti reklamos stendą?

Taip, mes mielai Jums pasiūlysime įvairių dydžių stendus ir pagaminsime specialų tekstilės audinį pagal Jūsų pageidavimus,

Per kiek laiko įvykdomas užsakymas?

Patvirtinus maketą per 10 darbo dienų pristatome stendus visoje Lietuvoje.  Tai maksimalus pristatymo laikas, nes dažniausiai užsakymą įvykdome dar greičiau.

Kas sukuria stendo maketą?

Stendo maketo dizainu mielai pasirūpins mūsų kvalifikuotų dizainerių komanda. Mes patarsime, koks  vaizdas ant Jūsų pasirinktų matmenų stendo atrodys geriausiai, kad būtų pasiekiamas optimalus efektyvumas.

Taip pat gaminame stendus iš užsakovų pateiktų maketų.

Ar stendai lengvai transportuojami?

Vienas iš didžiausių šių stendų privalumų yra patogus transportavimas. Stendai greitai ir patogiai išardomi į atskiras dalis, sudedami į specialiai tam skirtus patvarius krepšius ir lengvai transportuojami.

Stendų rėmai gaminami iš aliuminio, tad yra lengvi ir patogiai transportuojami.

Kaip sumontuoti reklamos stendus?

Kliento pageidavimu stendus sumontuoja mūsų įmonės darbuotojas. Jis pademonstruoja, kaip surinkti ir išardyti stendą. Tam reikia tik šešiakampio suktuko, kuris pridedamas prie stendo.

Patogi „Click“ funkcija leidžia stendą surinkti ir išmontuoti vos per kelias minutes.

Instagram


@ tilis_reklamos_sistemos

#TILIS

Instagram has returned invalid data.