REKLAMOS GAMYBA

Reklamos gamyba – tai kliento idėjų pavertimas tikrove. Ar tai būtų reklama ant transporto, iškaba, šviesdėžė, vėliava, fotosienelė ar lauko reklamos gamyba – visos šios priemonės skirtos kuo patraukliau parodyti jūsų prekes bei paslaugas, ir tokiu būdu didinti pardavimus.
Profesionalus reklamos gamintojas ne tik patars klientui, kokį reklamos būdą pasirinkti, bet ir padės įgyvendinti svajonę nuo tinkamo maketo iki atspausdinto ir pagaminto produkto.

Reklamos būdai

Reklama gali būti mobili arba stacionari, vidaus ir lauko. Galime pasiūlyti įvairių dydžių ir konstrukcijų stendų – nuo tradicinio roll-up iki išskirtinio dizaino didelių matmenų parodų sistemų.
Puikus reklamos būdas jūsų verslui – reklaminės vėliavos. Greitai pastatomos, gerai matomos. Tiks renginiuose, šventėse, taip pat vidaus erdvėse. Reklaminės vėliavos nereikalauja ypatingos priežiūros, yra lengvai surenkamos ir transportuojamos.
Savo verslo reklamai galite panaudoti ir įmonės automobilius. Reklama ant automobilio ne tik stiprina įmonės įvaizdį, pasiekia itin plačią auditoriją, bet tuo pačiu yra ilgalaikė ir salyginai nebrangi.

Mobilūs vidaus stendai

Mobilūs stendai (ypač šviečiantys) yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių reklamos formų ir puikus sprendimas tiems, kas ieško originalių ir efektyvių sprendimų. Šie stendai išsiskiria savo mobilumu ir lengvu surinkimu. Bene didžiausias privalumas – greitai ir lengvai keičiama spauda. Turėdami stendo rėmus, kurie gali būti vienpusiai arba dvipusiai, pagal savo ar kliento pageidavimus galėsite keisti reklamas, skleisti vis kitą dėmesį patraukiančią žinią. Siūlome įsigyti savo arba išsinuomoti iš mūsų.

Lauko reklamos privalumai

Gyventojus ir svečius, patekusius į miesto informacinę erdvę, iš karto pasitinka reklaminiai stendai, plakatai, skydai, iškabos bei informacinės nuorodos. Nori nenori žmonės reklamą pastebi, skaito, o jei informacija aktuali, susidomi. Lauko reklama populiarėja, o reklamos davėjai vis daugiau lėšų skiria jai tobulinti. Lauko reklamos gamybos kaina yra palyginti nedidelė, o tokiu būdu pateikiama žinia efektyviai ir greitai pasiekia plačią auditoriją.

Siūlome savo paslaugas

TILIS SYSTEM siūlo įvairius reklamos gamybos sprendimus – nuo reklaminių lipdukų iki tentų, vėliavų, stendų bei parodų sistemų. 

Kreipkitės į mus, jei ieškote inovatyvių reklamos sprendimų, profesionalaus dizaino paslaugų ir patikimų partnerių Jūsų idėjų įgyvendinimui.

Mes mielai patarsime ir įgyvendinsime Jūsų idėjas pagamindami reklamos stendus, sumontuodami reklamos sistemas parodoms ar kitiems renginiams.

 

Reklamos gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pristatome visoje Lietuvoje.

 

Norėdami užsisakyti reklamos dizaino, gamybos ir montavimo paslaugas, ieškokite mūsų internetu www.tilissystem.lt, rašykite elektroniniu paštu: info@tilis.lt arba skambinkite telefonu: +37067057629.

    Instagram


    @ tilis_reklamos_sistemos

    #TILIS

    Instagram has returned invalid data.