Spauda ant drabužių bei kitokios tekstilės padeda sukurti išskirtinę dovaną draugams, taip pat suteikia modernų įvaizdį firminiams drabužiams. 

Spauda ant tekstilės atliekama skaitmeniniu būdu, tokiu būdu tekstilė tampa atspari atmosferos pokyčiams, taigi tinkama naudoti ne tik viduje, bet ir lauke.

Spausdintos tekstilės panaudojimo sritys: 

 • interjero elementai: sėdmaišiai, užuolaidos, pagalvės ir pan.;
 • sportinė apranga, marškinėliai, prijuostės;
 • reklaminiai gaminiai: plakatai, vėliavos, tentai, maišeliai.

Spauda ant audinio – įvairioms progoms

Konkrečiai progai ir konkrečiam žmogui sukurti marškinėliai, džemperis ar kepurėlė su spauda – puiki proga parodyti, koks tas žmogus jums brangus ir išskirtinis. Tokia dovana visada bus vienetinė, ypač jei pateiksite savo piešinį, nuotrauką ar užrašą. 

Spauda ant drabužių – ne tik originali, išskirtinė, bet ir nebrangi dovana.

Tačiau marškinėliai su užrašu, logotipu ar nuotrauka tinka ne tik dovanai. Marškinėliai ar džemperiai su logotipu puikiai tiks vienos įmonės darbuotojams, vienos komandos nariams, taip pat kaip dovana klientams parodų ir mugių metu.

Marškinėliais su originaliu užrašu, šūkiu ar posakiu puikiai išreikšite savo poziciją ar nuomonę tam tikru klausimu, nė nepraverdami burnos.

Spausdinimo ant tekstilės būdai:

Spaudą ant drabužių bei kitokios tekstilės galima uždėti skirtingais būdais. Populiariausi ir dažniausiai naudojami yra šie būdai:

 • tiesioginė spauda;
 • termospauda;
 • tiesioginis transferas;
 • šilkografinė spauda;
 • sublimacija.

Visi šie būdai kokybiški ir ilgaamžiai. Kurį iš jų rinktis, priklauso nuo kai kurių aspektų, kuriuos netrukus apžvelgsime plačiau.

Tiesioginė spauda

Šiuo būdu spaudžiama tik ant grynos medvilnės. Tinka baltai ir spalvotai tekstilei. Ant drabužių ir tekstilės spausdinama panašiai kaip ant popieriaus, tad spauda ne tik kokybiška ir ilgaamžė, bet ir maloniai nešiojama prie kūno.
Šis spaudos būdas puikiai tinka, jei spaudžiamas sudėtingo dizaino piešinys (smulkios detalės, kontūrai, šešėliai). Taip pat jei reikia atspausti nedidelį kiekį. Nuo didelio kiekio kaina nemažėja, tad tai nėra pats priimtiniausias būdas, tikintis sutaupyti, kai gaminamas didelis kiekis. 

Termospauda

Šiuo būdu spaudžiama ant bet kokio karščiui atsparaus tekstilės gaminio. Šis būdas labiausiai tinka, kai ant tekstilės norima perkelti nesudėtingus grafinius elementus, žodžius, tačiau rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 5 spalvas.
Termospauda – populiarus, kokybiškas spaudos uždėjimo būdas. Šiuo būdu dažniausiai spaudžiami logotipai, užrašai bei skaičiai ant sportinių marškinėlių.

Tiesioginis transferas

Šis spaudos būdas tinka medvilnės, poliesterio bei kitokios sudėties gaminiams, tačiau netinka turintiems daug elastano. Tiesioginio transfero būdu ypač tiksliai perteikiamos smulkios dizaino detalės, ryškios spalvos, kurios atsparios aplinkos veiksniams ir skalbimui (laikantis marškinėlių priežiūros instrukcijų). 

Tinka gaminant mažus ir didelius kiekius. 

Šilkografinė spauda

Šilkografija, arba trafaretinė spauda, yra vienas seniausiai naudojamų ir universaliausias spaudos būdas. Ši technologija leidžia paveikslėlius perkelti ant įvairių paviršių ir medžiagų: plastiko, medienos, keramikos, metalo, tekstilės ir pan.
Naudojant šį būdą spaudai ant tekstilės, jis labiausiai pasiteisina, spaudžiant didesnį kiekį vienodo dizaino marškinėlių, darbo drabužių, maišelių, nes didesni tiražai leidžia kainai tapti konkurencingesne.

Šilkografiniai dažai sodrių spalvų, blizgūs, atsparūs išorės veiksniams. Šilkografijos būdu ir naudojant specialius dažus, galima išgauti įvairių efektų, pvz. padaryti marškinėlius švytinčius tamsoje arba termoaktyvius.

Sublimacija

Ši spaudos technologija – paprasta ir greita, tinkama perkelti piešinius, logotipus bei nuotraukas ant sintetinių audinių. Šis būdas tinka, kai reikia padengti visą audinio paviršių; dažai įsigeria tiesiogiai į pluoštą. 

Ši technologija leidžia tiksliai perteikti mažas detales, įvairius efektus, neribojamas nei spalvų kiekis, nei jų sodrumas. 

Sublimuoti galima vėliavas, sportines aprangas, džemperius, kepurėles, maišelius, rankšluosčius. Naudojami aukštos kokybės dažai, tad spaudai tampa atsparūs drėgmei, UV spinduliams bei atmosferos poveikiui.

Šis spaudos būdas draugiškas gamtai bei žmogaus sveikatai, nes naudojami dažai vandens pagrindu.

Kad spauda laikytųsi ilgiau

Kad spauda ant drabužių ir kitos tekstilės laikytųsi ilgiau, reikėtų laikytis šių skalbimo bei lyginimo instrukcijų:

 • skalbti išvertus į kitą pusę;
 • skalbti ne aukštesnėje kaip 30° temperatūroje;
 • tiesioginiame spaudos plote nelyginti.

Siuvinėjimas ant drabužių

Drabužius bei tekstilę (marškinėlius, kepurėles, rankšluosčius, skareles) galima papuošti ne tik spausdintais, bet ir siuvinėtais logotipais, užrašais ar piešiniais.

Ši technologija skirta minkštai ir švelniai tekstilei. Jos negalima taikyti nailono, striukių bei skėčių siuvinėjimui. Dažniausiai naudojama, užsakant dizainą iki 4 spalvų. Minimalus raidžių aukštis – 5 mm.

Išsiuvinėtas logotipas, užrašas ar piešinys ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą, žinoma, tinkamai prižiūrint. 

Spausdinimas ant drobės 

Atspausdinti norimą vaizdą galima ne tik ant tekstilės bei drabužių, bet ir ant fotodrobės. Drobėje galima atspausdinti bet kokį geros kokybės skaitmeninį vaizdą – nuotrauką, paveikslą, reprodukciją, šaržą.

Paveikslas arba fotografija ant drobės – puiki dovana artimam žmogui arba sau, taip pat unikali interjero puošmena!

Klientui pageidaujant, atspausdinsime ne tik pavienę nuotrauką, bet ir koliažą, pagaminsime mini drobę arba kelių dalių paveikslą ant drobės su skirtingomis kompozicijomis, įvairių spalvų bei stilių. Fotodrobę galėsime užtraukti ant porėmio, taip pat galima užsisakyti drobę ir be porėmio.

Nuotrauka arba paveikslas spausdinami aukštos kokybės plačiaformate spausdinimo įranga. Tada fotodrobė užtempiama ant medienos porėmių. Porėmių storį, taip pat užtempimo būdą renkasi klientas. Nuo šių pasirinkimų ir priklausys galutinė fotodrobės kaina.

Jei norisi gražios fotodrobės įmonėje ar namų interjere, bet trūksta idėjų, visada patarsime, kokį vaizdą rinktis, galėsime pasiūlyti variantų.

Šviečiantys reklaminiai stendai su keičiama tekstile

Mobilūs stendai (ypač šviečiantys) yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių reklamos formų ir puikus sprendimas tiems, kas ieško originalių ir efektyvių sprendimų. Šie stendai išsiskiria savo mobilumu ir lengvu surinkimu. 

Bene didžiausias privalumas – greitai ir lengvai keičiama spauda. Turėdami stendo rėmus, kurie gali būti vienpusiai arba dvipusiai, pagal savo ar kliento pageidavimus galėsite keisti reklamas, skleisti vis kitą dėmesį patraukiančią žinią. Spauda ant šviečiančio stendo gali būti vienpusė arba abipusė. Tekstilinį audinį lengva prižiūrėti (plaunamas iki 30°C temperatūroje) ir pakeisti, esant poreikiui. 

Siūlome įsigyti savo stendą arba išsinuomoti iš mūsų. Jei turite seną stendą su nebeaktualia informacija, pas mus galite užsisakyti senų plakatų ar spausdinto audinio keitimą į naujus.

Reklaminių tentų gamyba iš tekstilės audinio

Reklaminiai tentai gaminami iš specialaus drėgmei ir UV spinduliams atsparaus audinio, spausdinami plačiaformate spauda. Priklausomai nuo dydžio ir kur bus naudojami, tentai spausdinami iš šių medžiagų:

 • PVC tentinės medžiagos (mažiems tentams);
 • Premium PVC tentinės medžiagos (dideliems tentams);
 • perforuotos (tinklinės) tentinės medžiagos (reklamai ant tvorų);
 • tekstilės audinio (vidaus tentams).

Tento tvirtinimui sukalami metaliniai žiedai.

Reklaminių vėliavų gamyba

Šiuo metu rinkoje ypač populiarios reklaminės vėliavos su įmonės, prekės ženklo, organizacijos ir pan. atributika. Tokias vėliavas galima statyti ir viduje, ir lauke. Pasistatę reklaminę vėliavą mugėje, parodoje, prie įmonės ar parduotuvės, būsite pastebėti daug lengviau.
Vėliavos būna įvairių formų: lašo, burės, plunksnos. Jos gaminamos iš 100% poliesterio.
Tokiems gaminiams nereikia ypatingos priežiūros. Jie tvirti, nesugeria drėgmės, neblunka, tad puikiai tinka lauko sąlygomis. Kadangi skirti daugkartiniam naudojimui, supakavimui po renginio ir vėl išpakavimui kitam renginiui, audinys nesiglamžo, yra skalbiamas ir nesusitraukia po skalbimų.
Reklamines vėliavas lengva transportuoti ir montuoti įvairiose vietose ir įvairiomis oro sąlygomis.

Prieš įsigydami vėliavą, turėtumėte nuspręsti, kur ji stovės – viduje ar lauke. Priklausomai nuo to rekomenduojame rinktis skirtingus dydžius. Lauke stovėsiančioms vėliavoms tai pat būtų reikalingas atitinkamas pagrindas.

Reklaminių vėliavų kainos priklauso nuo dydžio, spaudos būdo, audinio bei kiekio.

Kaip užsakyti reklamą su spauda ant tekstilės?

Jei norite pasigaminti reklaminę vėliavą, perkelti piešinius, nuotraukas ar logotipus ant tekstilės gaminių, įmonė „Tilio sistemos“ pasirengusi jums padėti. 

Mes turime darbo su didžiaisiais prekiniais ženklais Lietuvoje patirties. Mūsų grafikos dizainerių komanda yra pasiruošusi įgyvendinti Jūsų kūrybinius sumanymus, pasiūlyti savo grafinių idėjų, patarti ir greitai bei profesionaliai pasirūpinti, kad spaudai ant tekstilės skirtas maketas būtų unikalus, išskirtinis ir patrauklus.

Padėsime išsirinkti optimaliausią spaudos ant tekstilės būdą, pasirūpinsime gamyba bei pristatymu visoje Lietuvoje.


Reklamos gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pristatome visoje Lietuvoje.

 

Norėdami užsisakyti dizaino, gamybos ir montavimo paslaugas, ieškokite mūsų internetu www.tilissystem.lt, rašykite elektroniniu paštu: info@tilis.lt arba skambinkite telefonu: +37067057629.

Kodėl verta rinktis mus?

TILIS SYSTEM siūlo įvairius reklamos gamybos sprendimus – nuo reklaminių lipdukų iki tentų, vėliavų, stendų bei parodų sistemų. 

Kreipkitės į mus, jei ieškote inovatyvių reklamos sprendimų, profesionalaus dizaino paslaugų ir patikimų partnerių Jūsų idėjų įgyvendinimui.

Mes mielai patarsime ir įgyvendinsime Jūsų idėjas pagamindami reklamos stendus, sumontuodami reklamos sistemas parodoms ar kitiems renginiams.

Instagram


@ tilis_reklamos_sistemos

#TILIS

Instagram has returned invalid data.