Reklamos stendų nuoma – kviečiame išbandyti

Reklamos stendų nuoma skirta Jūsų patogumui. Tai puiki galimybė išbandyti šviečiančių sistemų naudą ir sutaupyti pinigų.

Mes siūlome nuomotis 1 x 2 m., 2 x 2,5 m. šviečiančius tekstilinius stendus, kurie yra itin lengvai transportuojami, greitai surenkami puikiai tinka parodoms, konferencijoms ar kitose erdvėse.

Šie stendai pasižymi stilinga išvaizda, gerai atkreipia dėmesį, o tekstilinė spauda užtikrina nepriekaištingą kokybę. Be to labai paprasta pakeisti stendo išvaizdą, norimą informaciją.

Stendo nuomos sprendimas patogus tiems, kas planuoja renginius didelėse erdvėse, pavyzdžiui, dideliuose prekybos centruose. Konferencijų salių erdvėse tai nepamainomas būdas reklamuoti savo teikiamas paslaugas, produktus ar tiesiog suteikti informaciją lankytojams.

Kviečiame išbandyti jau dabar, o mes mielai pasirūpinsime ir Jūsų vizualizacijos dizainu. Stendą po užsakymo paruošime per 7-10 darbo dienų. Galime įvykdyti ir ekstra užsakymus, tad dėl smulkesnės informacijos kreipkitės telefonu ar el. paštu.

Susiekite su mumis