Šviečiantys reklaminiai stendai @ TOPO CENTRAS

Šviečiantys reklaminiai stendai naujausioje „Topo centro“ parduotuvėje Kauno „Akropolyje“ puošia skirtingas parduotuvės erdves.

Šių metų rugpjūčio viduryje po rekonstrukcijos buvo atverta nauja Kauno „Akropolio“ erdvė, kurioje įsikūrusi įspūdinga „Topo centro“ parduotuvė.

Čia – daugybė skirtingų erdvių, kuriose tikrai išsirinksite ieškomą prietaisą. Galėsite pasivaišinti skania kava, o vaizdo žaidimų mylėtojai bus maloniai nustebinti parduotuvėje įrengtos žaidimų platformos.

Mes turėjome garbės prisidėti prie šių erdvių apipavidalinimo. Pagal kliento pageidavimą sukūrėme šviečiančių reklamų maketus, pagaminome stendus ir juos sumontavome.

Šios reklamų sistemos pasižymi tuo, kad jų spauda yra itin aukštos kokybės, ryški ir LED sistemos pagalba sukuria puikų vaizdą. Tekstilinė stendo dalis lengvai ir greitai keičiama, tad pardavėjas galės nuolat atnaujinti informacija apie akcijas ar  skelbti kitas parduotuvės lankytojams aktualias žinutes.

Iš viso įrengėme net 35 įvairių dydžių  šviečiančius reklaminius stendus. Maloniai visus kviečiame užsukti ir įvertinti, o klientui dar kartą sakome ačiū už pasitikėjimą.

 

Susiekite su mumis